RE/MAX BEST-cookie
Strona internetowa stostuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o naszej polityce prywatności.

O NAS

.

Twoje korzyści ze współpracy
z profesjonalną agencją nieruchomości
RE/MAX BEST


Międzynarodowa sieć skupiająca lokalnych agentów nieruchomości

RE/MAX BEST to biuro należące do największej na świecie sieci agencji nieruchomości działającej w oparciu o ścisłą współpracę pomiędzy biurami i ich agentami - lokalnymi ekspertami działającymi na lokalnych rynkach i obsługujących klientów ze swojej najbliższej okolicy.

Twój osobisty agent RE/MAX BEST będzie miał doświadczenie w zakresie zróżnicowanej dynamiki na rynku i będzie w stanie zasugerować odpowiednią cenę w kontekście bieżących warunków rynkowych. Agent będzie mógł prowadzić obiektywne negocjacje w Twoim imieniu i umożliwi Ci sprawne pokonanie przeszkód logistycznych i prawnych. Będziesz mógł polegać na profesjonalizmie i doświadczeniu swojego agenta, dzięki którym Twoja transakcja będzie bardziej produktywna i rentowna.


Doświadczeni agenci wspierają Cię od początku do końca transakcji

Sprzedaż domu wymaga przemyślenia licznych kwestii, a bez odpowiedniego doświadczenia łatwo jest przeoczyć istotne aspekty transakcji. Sprzedając za pośrednictwem RE/MAX BEST uzyskujesz wsparcie osobistego agenta RE/MAX BEST od początku do końca procesu sprzedaży i dostęp do wszystkich niezbędnych usług w zakresie efektywnej sprzedaży nieruchomości.

Od prawidłowej analizy rynku w celu oszacowania wartości nieruchomości i ustalenia właściwej ceny ofertowej, aby dopasować ją do aktualnego popytu na rynku, przez przygotowanie, wprowadzenie i szeroką promocję nieruchomości, po wsparcie w spełnieniu wszelkich wymogów formalno-prawnych, Twój agent RE/MAX BEST maksymalnie ułatwi Ci cały proces sprzedaży. Ponadto RE/MAX BEST oferuje szeroką gamę usług przed- i posprzedażowych dostosowanych do Twoich potrzeb.


Skuteczny marketing pod egidą rozpoznawalnej, zaufanej marki

Agenci RE/MAX BEST dobiorą odpowiednie narzędzia z szerokiej gamy sprawdzonych instrumentów reklamowo-marketingowych, wybierając te najbardziej optymalne do sprzedaży Twojej nieruchomości, a cały proces odbywać się będzie w oparciu o markę przyciągającą rzetelnych nabywców, zarówno lokalnych, jak i globalnych.

Dzięki naszej koncepcji sprzedaży opartej na współpracy Twoja nieruchomość będzie dostępna dla wszystkich agentów RE/MAX, a także dla agentów nieruchomości w całej branży, co znacznie skróci czas sprzedaży Twojej nieruchomości. Jako klient korzystasz z rozpoznawalnej marki RE/MAX, która przyciąga do nas zainteresowanych klientów – lokalnych i zza granicy.


Ponad 40 lat doświadczenia

Przez ponad 40 lat doprowadziliśmy nasze usługi w zakresie sprzedaży nieruchomości do perfekcji, a całą nagromadzoną wiedzę przekazujemy naszym agentom.

Wszyscy agenci RE/MAX przechodzą regularne szkolenia i mają stałe wsparcie ze strony sieci, aby móc oferować usługi najwyższej jakości w zakresie sprzedaży nieruchomości. W ten sposób zapewniamy, że nasi agenci wiedzą najlepiej jak spełnić oczekiwania klienta – ponieważ to oni są lokalnymi ekspertami na swoich lokalnych rynkach.

Facebook Google+ LinkedIn