D
S
NW
Duży dom dla wymagających bez Prowizji!
Powierzchnia
289.0 m2
Liczba pokoi
6
Rok budowy
2004

Duży dom dla wymagających bez Prowizji!

Dom
Sprzedaż
Na wyłączność
Wesoła, Warszawa
mapa
4 221 000 PLN
4 221 000 PLN
4 221 000 PLN
14 605 PLN
289.0 m2
6
2004
1160.0 m2
Wesoła, Warszawa
Wtórny
idealny
oddzielna widna
inne
inne
dachówka ceramiczna
drewno
ogród skalny
miejska
miejska
utwardzona
kuchnia(19.6 m2), łazienka(17.5 m2), toaleta(2.4 m2)
taras(25.9 m2), ogród
31/4565/ODS

Opis nieruchomości

Dom jednorodzinny, wolnostojący o interesującej bryle architektonicznej, zaprojektowany wg. indywidualnego zamówienia. Nieruchomość usytuowana w atrakcyjnym miejscu przy cichej, spokojnej ulicy na prestiżowym osiedlu w Starej Miłosnej.
Doskonale nadaje się pod inwestycję + zamieszkanie np. gabinet lekarski, salon kosmetyczny, ubezpieczenia itp.

Nieruchomość składa się z kilku poziomów, wys pomieszczeń 265 cm:
Piwnica poziom I: spiżarnia 5,8 m2 z niezależnym obiegiem powietrza (drzwi termoizolacyjne)
Piwnica poziom II: korytarz, kotłownia 7,3m2 (drzwi przeciwpożarowe), biuro 9 m2, składzik 5,7 m2, biuro 23,9 m2 - osobne wejście od strony podjazdu, umożliwiające działalność gospodarczą np, gabinet lekarski, kosmetyczny itp.
Parter poziom III: pokój dzienny 25,2m2, kuchnia z jadalnią 19,6 m2, hol 14 m2, WC 2,4 m2
Dodatkowo: ganek 11,1 m2, taras 25,9 m2
Półpiętro poziom IV: sypialnia 22,8 m2, sypialnia 16,1 m2, łazienka 11,1 m2, korytarz 8,6 m2
Poddasze poziom V wys pomieszczeń 265 do skosu 180: sypialnia 6,3 m2, łazienka 6,4 m2, korytarz 3,9 m2
Poddasze poziom VI: pralnia suszarnia 20 m2 z możliwością montażu urządzeń wentyalcyjno- klimatyzacyjnych oraz sauny (drzwi termoizolacyjne)
Budynek w pełni uzbrojony (prąd, woda, kanalizacja, gaz, telefon).

Nieruchomość wykonana w technologii murowanej w systemie OPTIBLOK firmy OTIROC ( ściany zewnętrzne jednowarstwowe z bloczków keramzytobetonowych 36,5 cm o współczynniku przenikania ciepła k=0,29 W/m2K). Ściany wewnętrzne i strop wykonane z systemowych elementów keramzytobetonowych. Podłoga na gruncie ocieplona r warstwą 35 cm keramzytu. Budynek jest otynkowany tynkiem systemowym OPTIROC. Pomalowany na zewnątrz silikatową farbą niemieckiej firmy KEIM. Wewnątrz ściany wybiałkowane wapnem. Na podłodze parkiet jesionowy (klepka o wymiarze 42x7 cm) pokryty lakierem szwedzkiej firmy BONA. Kuchnia - gres polerowany (60x60 cm - ósmy stopień twardości), łazienka i WC - terakota (41x41) i glazura (28x45) hiszpańskiej firmy MAPISA. Druga łazienka glazura (25x36) i terakota (33x33). Kuchnia w pełni wyposażona w sprzęt AGD (zmywarka Bosch, zamrażalnik oddzielny Siemens i lodówka Siemens. W salonie przewidziano montaż głośników „kina domowego” w systemie 7.1. W tym celu zostało wykonane stosowne „orurowanie” umożliwiające instalację przewodów Hi-Fi o dowolnej średnicy.
W budynku została zaprojektowana i wykonana instalacja elektryczna umożliwiająca realizację podłączeń i aranżacji wnętrza. Zainstalowano osprzęt francuskiej firmy LEGRAND (linia Sistena). Na zewnątrz budynku zostały wyprowadzone puszki i przewody do podłączenia ( np. domofonów, fontanny, oświetlenia ogrodu, ogrzewanych schodów zewnętrznych, zasilania silnika bramy itp. Przydział mocy wynosi 18 kW (zrealizowany na dwutaryfowym liczniku uwzględnia między innymi realizację sauny - przewody wykonane). Dodatkowo została zawarta umowa z ZEWT na drugi licznik o mocy 35 kW pod działalność gospodarczą zlokalizowaną w piwnicy. Instalacja w piwnicy jest niezależna od pozostałej części budynku. Dla celów bezpieczeństwa instalacja elektryczna została zaprojektowana i wykonana z przewodów miedzianych o zwiększonej średnicy.
Wykonano również okablowanie telefoniczne i zainstalowano w każdym pomieszczeniu aparaty telefoniczne. Zrealizowano okablowanie umożliwiające budowę wewnętrznej sieci komputerowej LAN. Do budowy sieci telefonicznej i komputerowej LAN zostały zastosowane przewody ekranowane ośmiożyłowe 5 kategorii.
Zainstalowano system alarmowy. Monitoring też jest niezależny od firmy ochroniarskiej (CMA). System umożliwia ochronę także podczas snu.
Zrealizowana jest instalacja RTV-Sat umożliwiająca niezależny odbiór programów w czterech pomieszczeniach. Zastosowano multiswitch SATMATRIX 9-4 i wzmacniacz antenowy do TV naziemnej. Talerz SAT ma 120 cm średnicy. Wykonano też profesjonalny maszt antenowy ze stali nierdzewnej do RTV naziemnej złożony z trzech anten.
Instalacja wodno-kanalizacyjna i grzewcza wykonana została na materiałach firmy WAVIN ( rury wielowarstwowe PEXc AL./PE w osłonie termicznej). Kotłownia (piec Vitopend 100 firmy VIESSMANN jednofunkcyjny z zasobnikiem ciepłej wody użytkowej na 150 litrów) i grzejniki łazienkowe (tzw. drabinki) firmy VIESSMANN. Z kotłowni na dach wyprowadzony jest też kanał w którym można umieścić przewody do podłączenia kolektorów słonecznych. Grzejniki pod oknami niemieckiej firmy DER GALANT oraz 4 grzejniki dekoracyjne VASCO. Instalacja ciepłej wody użytkowej do każdego punktu odbiorczego poprowadzona jest dwiema rurami + pompa obiegowa. Instalacja grzewcza jest rozprowadzona w systemie rozdzielaczowym. Okablowanie szafek rozdzielaczy umożliwia realizację systemu regulacji temperatury opartego na siłownikach i termostatach elektronicznych firmy DANFOSS. Zainstalowano również centralny odkurzacz firmy BORYSOWSKI (Aertecnica).
Budynek został tak zaprojektowany aby można było zamontować system wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła (przewidziano rekuperator firmy SYSTEMAIR oraz rury firmy LINDAB) z filtrami skutecznie wyłapującymi zanieczyszczenia powietrza (tzw. smog). Część prac została wykonana (przejścia przez sufity, przejście do piwnicy, wyrzutnia powietrza w dachu itp.)
Zamontowano stolarkę okienną drewnianą antywłamaniową firmy VIDOK (szyby antywłamaniowe P4 + specjalne okucia antywłamaniowe z klamką na przycisk), okna połaciowe firmy VELUX (szyby antywłamaniowe P5 + dodatkowe zamki antywłamaniowe) oraz drzwi zewnętrzne firmy CAL (z szybami antywłamaniowymi P4 i zamkami szwedzkiej firmy ABLOY).
Wielopołaciowy dach pokryty jest angobowaną dachówką ceramiczną firmy RUPPCERAMIKA na pełnym deskowaniu. Konstrukcja dachu jest odporna na wiatr o prędkości 200 km/h Więźba dachowa w całości jest zaimpregnowana metodą ciśnieniową w Autoklawie. Rynny i obróbki blacharskie są stalowe, cynkowane obustronnie (i powleczone PURALEM) firmy RAUTARUUKKI. Została też wykonana ciężka izolacja przeciwwodna piwnicy z materiałów bitumicznych fińskiej firmy KATEPAL. Wykonano również drenaż opaskowy wokół całego budynku wraz ze studnią chłonną oraz zainstalowano na rurze kanalizacyjnej na zewnątrz budynku zawór „antycofkowy” niemieckiej firmy KESSEL (dostęp do zaworu zapewnia stosowna studzienka rewizyjna). Zawór „antycofkowy” zabezpiecza skutecznie budynek przed zalaniem fekaliami.
Do odprowadzenia wody deszczowej z rynien został położony w ziemi system rur (kanalizacyjnych) podłączonych do studni chłonnej. Działka jest zagospodarowana i ogrodzona płotem ze sztachet drewnianych które również zostały zaimpregnowane metodą ciśnieniową w Autoklawie.
W części północnej działki przewidziano możliwość budowy garażu, budynku na działalność gospodarczą, magazynu lub domku dla służby (istnieje możliwość bezproblemowego podłączenia wszystkich mediów). Taras północny wykończono płytkami z gresu. Taras południowy jest w stanie surowym.

Dostępne warunki zabudowy i pozwolenie na budowę garażu dwustanowiskowego wolnostojącego. Projekt został zakupiony przez wlaściciela.
Dodatkowo w ulicy zostały przeprowadzone projekty przyłącza światłowodowego FTTH, realizacja niebawem.

Dom położony w niedalekiej odległości od drogi krajowej nr 2 oraz 17 - dogodny dojazd do Centrum Warszawy oraz na Pragę Południe. W pobliżu węzeł Marsa. W pobliskiej miejscowości Góraszka buduje się największe centrum handlowe w Polsce.
Pod posesję na ostatnim odcinku prowadzi utwardzona droga gruntowa. Pod nieruchomością możliwość zaparkowania kilku pojazdów.
W odleglości 6 min piechotą linie autobusowe ZTM (411, 502, 173, 198, 147, 704, 720, 722, 730) oraz prywatne. W odległości 100 m znajduje się prywatne przedszkole. W pobliżu sklep spożywczy „Żabka”, stacja benzynowa, restauracje, weterynarz, szkolą podstawowa, salony kosmetyczne i inne usługi.
Miejsce sprzyjające rekreacji: Blisko Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, klub tenisowy.

Cena podlega negocjacji.

Oferta ekskluzywna, wynagrodzenie agencji pokrywa osoba sprzedająca.

Prezentacja nieruchomości


Prezentacja 3D


Zdjęcia nieruchomości

Pokaż mapę
Masz pytania? Skontaktuj się z nami.
Elżbieta Trubas
Doradca ds. nieruchomości
RE/MAX BEST
Aleje Jerozolimskie 55 lok. 15
00-697 Warszawa (Śródmieście)

Inne w tej kategorii Pokaż więcej (12)

Inne w tej kategorii Pokaż więcej (12)

Zapytaj o cenę
Zamieszkaj za PLN msc
Dom
Sprzedaż

Warszawa, Ochota

176.2 m2 5 pokoje
Zapytaj o cenę
Zamieszkaj za PLN msc
Dom
Sprzedaż

Warszawa, Ochota

176.2 m2 5 pokoje
Zapytaj o cenę
Zamieszkaj za PLN msc
Dom
Sprzedaż

Warszawa, Ochota

176.2 m2 5 pokoje
Zapytaj o cenę
Zamieszkaj za PLN msc
Dom
Sprzedaż

Warszawa, Ochota

189.7 m2 5 pokoje

4 221 000 PLN
Sprawdź ratę chevron_right

To pole jest wymagane
phone
Facebook Google+ LinkedIn
Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku!
Przed skorzystaniem z serwisu, który dla Ciebie przygotowaliśmy, czujemy się w obowiązku aby poinformować cię o kilku kwestiach technicznych.
W celu zapewnienia najlepszego doświadczenia z korzystania z serwisu możemy dostosowywać treści oraz wyświetlać reklamy na podstawie twoich poprzednich aktywności.
Ma to na celu ułatwienie Tobie szybszego dotarcia do poszukiwanych informacji oraz interesujących Ciebie ofert. Tego typu profilowanie nie ma wpływu na ofertę, jaką widzisz/otrzymujesz na stronie, służy jedynie prezentowaniu w pierwszej kolejności treści, które mogą być dla Ciebie bardziej interesujące.
W związku z tym prosimy o wyrażenie zgody na stosowanie narzędzi do profilowania celem dostarczania optymalnych treści dla Twoich poszukiwań.
Na co wyrażasz zgodę?
Klikając „ZGADZAM SIĘ” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych, w tym w celu profilowania (automatycznego, anonimowego dopasowania treści strony i reklam na podstawie Twoich poprzednich aktywności) przez RE/MAX BEST, Aleje Jerozolimskie 55 lok. 15, 00-697, Warszawa NIP 9511858243. Zgoda dotyczy Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w celu marketingowym, obejmującym analitykę w celach marketingowych oraz wyświetlanie spersonalizowanych ofert, reklam i innych usług w Internecie. Możesz nie wyrazić zgody niemniej wiąże się to z brakiem możliwości korzystania z naszych usług. Możesz również uniemożliwić łącznie twojego urządzenia ze zgromadzonymi danymi poprzez usunięcie plików cookie z Twojej przeglądarki. Informujemy także, że poprzez korzystanie z tego Serwisu bez zmiany ustawień Twojego oprogramowania/przeglądarki wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookies i im podobnych technologii w Twoim urządzeniu końcowym oraz na korzystanie z informacji w nich zapisanych w celach dopasowania treści i reklam. Więcej informacji na temat zasad przetwarzania danych osobowych oraz Twoich uprawnień z tym związanych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Informacje o administratorze Twoich danych osobowych
Administratorem Twoich danych osobowych jest RE/MAX BEST, Aleje Jerozolimskie 55 lok. 15, 00-697, Warszawa NIP 9511858243.

Jakie dane będą przetwarzane
Będziemy przetwarzać następujące dane: Twój adres IP, adres URL żądania, nazwa domeny, identyfikator urządzenia, typ przeglądarki, język przeglądarki, liczba kliknięć, ilość czasu spędzonego na poszczególnych stronach, data i godzina korzystania z Serwisu, typ i wersja systemu operacyjnego, rozdzielczość ekranu, dane zbierane w dziennikach serwera a także inne podobne informacje zgodnie z informacją dotyczącą działań realizowanych przez naszych partnerów technologicznych – lista partnerów technologicznych znajduje się na stronie polityki prywatności.

Cele przetwarzania danych osobowych
Twoje dane zgromadzone w trakcie korzystania ze strony internetowej będą używane w celu marketingowym w tym w celu profilowania w szczególności:
  • w naszych celach marketingowych polegających na dopasowaniu treści i reklam w Internecie,
  • w celach badań analitycznych w celach marketingowych,
  • w celach dokonywania analiz i badania ruchu na stronach,
  • w celu zapewnienia bezpieczeństwa naszych usług,
  • w celach marketingowych naszych partnerów, polegających na dopasowaniu treści i reklam w Internecie,
  • w celach marketingowych naszych partnerów-reklamodawców, w celach badań analitycznych w celach marketingowych,

Jeśli wyrazisz na to zgodę będziemy przetwarzać Twoje dane, w tym też profilowali Twoje dane osobowe uzyskane w naszych Serwisach za pomocą plików cookies i im podobnych technologii w celach marketingowych polegających na dopasowaniu treści i reklam w naszych Serwisach i Internecie a także badań analitycznych w tych celach. Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.

Twoje prawa
Jeśli wyraziłeś zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych możesz ją zawsze cofnąć usuwając pliki cookie zapisane w Twojej przeglądarce.
Zgodnie z prawem przysługuje Ci prawo do:
  • dostępu do Twoich danych, prawo do ich sprostowania, usuwania, prawo do przenoszenia danych, wyrażenia sprzeciwu, prawo do ograniczenia przetwarzania.

Przysługuje Ci także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym będzie Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień przeczytasz na stronie Polityki Prywatności.
Nie teraz
Zgadzam się