RE/MAX BEST-cookie
Strona internetowa stostuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o naszej polityce prywatności.

O nas

.

Twoje korzyści ze współpracy
z profesjonalną agencją nieruchomości
RE/MAX BEST


Międzynarodowa sieć skupiająca lokalnych agentów nieruchomości

RE/MAX BEST to biuro należące do największej na świecie sieci agencji nieruchomości działającej w oparciu o ścisłą współpracę pomiędzy biurami i ich agentami - lokalnymi ekspertami działającymi na lokalnych rynkach i obsługujących klientów ze swojej najbliższej okolicy.

Twój osobisty agent RE/MAX BEST będzie miał doświadczenie w zakresie zróżnicowanej dynamiki na rynku i będzie w stanie zasugerować odpowiednią cenę w kontekście bieżących warunków rynkowych. Agent będzie mógł prowadzić obiektywne negocjacje w Twoim imieniu i umożliwi Ci sprawne pokonanie przeszkód logistycznych i prawnych. Będziesz mógł polegać na profesjonalizmie i doświadczeniu swojego agenta, dzięki którym Twoja transakcja będzie bardziej produktywna i rentowna.


Doświadczeni agenci wspierają Cię od początku do końca transakcji

Sprzedaż domu wymaga przemyślenia licznych kwestii, a bez odpowiedniego doświadczenia łatwo jest przeoczyć istotne aspekty transakcji. Sprzedając za pośrednictwem RE/MAX BEST uzyskujesz wsparcie osobistego agenta RE/MAX BEST od początku do końca procesu sprzedaży i dostęp do wszystkich niezbędnych usług w zakresie efektywnej sprzedaży nieruchomości.

Od prawidłowej analizy rynku w celu oszacowania wartości nieruchomości i ustalenia właściwej ceny ofertowej, aby dopasować ją do aktualnego popytu na rynku, przez przygotowanie, wprowadzenie i szeroką promocję nieruchomości, po wsparcie w spełnieniu wszelkich wymogów formalno-prawnych, Twój agent RE/MAX BEST maksymalnie ułatwi Ci cały proces sprzedaży. Ponadto RE/MAX BEST oferuje szeroką gamę usług przed- i posprzedażowych dostosowanych do Twoich potrzeb.


Skuteczny marketing pod egidą rozpoznawalnej, zaufanej marki

Agenci RE/MAX BEST dobiorą odpowiednie narzędzia z szerokiej gamy sprawdzonych instrumentów reklamowo-marketingowych, wybierając te najbardziej optymalne do sprzedaży Twojej nieruchomości, a cały proces odbywać się będzie w oparciu o markę przyciągającą rzetelnych nabywców, zarówno lokalnych, jak i globalnych.

Dzięki naszej koncepcji sprzedaży opartej na współpracy Twoja nieruchomość będzie dostępna dla wszystkich agentów RE/MAX, a także dla agentów nieruchomości w całej branży, co znacznie skróci czas sprzedaży Twojej nieruchomości. Jako klient korzystasz z rozpoznawalnej marki RE/MAX, która przyciąga do nas zainteresowanych klientów – lokalnych i zza granicy.


Ponad 40 lat doświadczenia

Przez ponad 40 lat doprowadziliśmy nasze usługi w zakresie sprzedaży nieruchomości do perfekcji, a całą nagromadzoną wiedzę przekazujemy naszym agentom.

Wszyscy agenci RE/MAX przechodzą regularne szkolenia i mają stałe wsparcie ze strony sieci, aby móc oferować usługi najwyższej jakości w zakresie sprzedaży nieruchomości. W ten sposób zapewniamy, że nasi agenci wiedzą najlepiej jak spełnić oczekiwania klienta – ponieważ to oni są lokalnymi ekspertami na swoich lokalnych rynkach.

Najnowsze oferty

Pokaż wszystkie
2 999 000 PLN
Kup za PLN msc
Obiekt
Sprzedaż

Baltazara

Pułtusk

1056.0 m2
180 000 PLN
Kup za PLN msc
Grunt
Sprzedaż

Bieganów

Bieganów

None
58 800 PLN
Kup za PLN msc
Grunt
Sprzedaż

Bieganów

Bieganów

None
66 990 PLN
Kup za PLN msc
Grunt
Sprzedaż

Dw719

None
295 000 PLN
Zamieszkaj za PLN msc
Mieszkanie
Sprzedaż

Ignacego Paderewskiego

Warszawa, Rembertów

55.0 m2 2 pokoje Piętro 4 / 4
189 000 PLN
Zamieszkaj za PLN msc
Dom
Sprzedaż

Ruszkowo

Ruszkowo

100.0 m2 4 pokoje Piętro 0 / 1
375 000 PLN
Kup za PLN msc
Grunt
Sprzedaż

Wspólna

Mrozy

2758.0 m2
449 000 PLN
Zamieszkaj za PLN msc
Dom
Sprzedaż

Pniewo

Pniewo

190.0 m2 5 pokoje Piętro 0 / 1
Facebook Google+ LinkedIn