Adrianna Arent

Właściciel biura / Doradca ds. nieruchomości

Rodzaje działalności

Mieszkania zakup/sprzedaż, Mieszkania najem/wynajem, Domy zakup/sprzedaż, Domy najem/wynajem, Lokale usługowe zakup/sprzedaż, Lokale usługowe najem/wynajem, Biura zakup/sprzedaż, Biura najem/wynajem, Grunty inwestycyjne zakup/sprzedaż, Obiekty zakup/sprzedaż, Obiekty najem/wynajem, Zarządzanie najmem długoterminowym

Opis


Z korporacji do własnej firmy

Jestem z zawodu marketingowcem, absolwentką Szkoły Głównej Handlowej. Przez wiele lat zdobywałam doświadczenie w międzynarodowych i polskich sieciach sklepów: BILLA, SIMPLY, MARCPOL, gdzie kierowałam działami marketingu. Długo dojrzewałam do podjęcia decyzji o odejściu „na swoje”. Kilkanaście lat pracy w korporacjach dało mi jednak doskonałą bazę do rozpoczęcia własnej działalności.

Zbieg okoliczności sprawił, że podjęłam się znalezienia dobrego najemcy lokalu komercyjnego w centrum Warszawy. To, co nie udało się znanym agencjom, ja zrobiłam w dwa tygodnie. Okazało się, że metody promocji sieci sklepów doskonale sprawdziły się również na rynku nieruchomości. Duży 200-metrowy lokal w przedwojennej kamienicy został błyskawicznie wynajęty.

W tym samym momencie pojawiła się myśl o rozpoczęciu działalności z zakresu pośrednictwa na rynku nieruchomości. Najlepszą propozycję rynkową oferowała międzynarodowa agencja nieruchomości RE/MAX. Zostałam agentem nieruchomości w najlepszym warszawskim biurze nieruchomości RE/MAX Top. Przez dwa lata zdobywałam doświadczenie w organizacji o wysokich standardach działającym w oparciu o międzynarodowe doświadczenie i najnowsze technologie.

W międzyczasie studiowałam również na trzech kierunkach studiów podyplomowych z zakresu pośrednictwa, zarządzania oraz wyceny nieruchomości. Jesienią 2015 roku otworzyłam w centrum Warszawy własne biuro nieruchomości RE/MAX Best. Obecnie pracuje w nim kilku agentów. Trwają rozmowy z kolejnymi osobami, które zarażam swoją pasją do nieruchomości.

Stawiam na najwyższy standard obsługi klientów oraz wysoką etykę współpracy na rynku nieruchomości. Klienci zadowoleni z jakości obsługi oraz skuteczności biura RE/MAX Best polecają jego usługi na rynku, co skutkuje z roku na rok wzrostem liczby transakcji w biurze.

BO SUKCES TWORZĄ LUDZIE…


Języki obce

- angielski
- niemiecki

Oferty

Pokaż wszystkie
5 900 PLN
Lokal
Wynajem

Aleje Jerozolimskie

Warszawa, Śródmieście

106.8 m2 Piętro 2 / 3
Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami.
Adrianna Arent
Właściciel biura / Doradca ds. nieruchomości
RE/MAX BEST
Aleje Jerozolimskie 55 lok. 15
00-697 Warszawa (Śródmieście)