RE/MAX BEST-cookie
Strona internetowa stostuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o naszej polityce prywatności.
Pokaż listę

​DLACZEGO WARTO PODPISAĆ UMOWĘ NA WYŁĄCZNOŚĆ

Umowa na wyłączność z agencją nieruchomości RE/MAX to najskuteczniejsza forma sprzedaży nieruchomości.

Wyłączność oznacza, że wiele agencji prezentuje sprzedawaną nieruchomość, ale osobą reprezentującą Sprzedającego jest jeden agent RE/MAX.

1. Największy zasięg oddziaływania - agent RE/MAX współpracuje przy sprzedaży nieruchomości z agentami RE/MAX i innych agencji nieruchomości w Polsce i na świecie. Oferta pojawia się automatycznie na stronach wszystkich agencji RE/MAX na świecie.

2. Promocjaagent RE/MAX reklamuje sprzedawaną nieruchomość na popularnych portalach internetowych, w mediach społecznościowych, w gazetach, na ulotkach, banerach itd. Oferta jest spójna na wszystkich nośnikach reklamowych.

3. Jeden agentagent RE/MAX jest obecny przez cały proces sprzedaży nieruchomości, doskonale zna sprzedawaną nieruchomość, prowadzi profesjonalne prezentacje dla klientów kupujących i dzieli się na bieżąco informacjami ze Sprzedającym.

4. Właściwe wyeksponowanie nieruchomościagent RE/MAX dba o odpowiednie przygotowanie nieruchomości do prezentacji dla klientów, wykonuje profesjonalną sesję zdjęciową, wirtualną wizytę 3D, film promocyjny, baner reklamowy, film z drona, dom otwarty.

5. Ustalenie odpowiedniej ceny ofertowejagent RE/MAX sporządza profesjonalną analizę cen ofertowych i transkacyjnych dla nieruchomości podobnych do sprzedawanej.

6. Reprezentacja jednej strony transkacjiagent RE/MAX działa tylko w imieniu Sprzedającego i nie pobiera wynagrodzenia od strony kupującej.

Zaprezentowane wybrane atuty umowy na wyłączność z agencją nieruchomości RE/MAX pokazują tylko niewielki wycinek codziennej pracy agentów RE/MAX przy sprzedaży nieruchomości.
Najlepszą rekomendacją agencji RE/MAX są nasi klienci, którzy nas polecają i zostają z nami, sprzedając swoje kolejne nieruchomości.

Wyłączność w RE/MAX nie oznacza sprzedaży przez jednego agenta. Wyłączność to agent RE/MAX reprezentujący Sprzedającego, współpracujący z innymi agencjami, dbający o właściwy wizerunek sprzedawanej nieruchomości, ustalenie odpowiedniej ceny ofertowej oraz skuteczną promocję.

Skontaktuj się z jednym z naszych Doradców, aby dowiedzieć się więcej

Pokaż listę
Facebook Google+ LinkedIn