RE/MAX BEST-cookie
Strona internetowa stostuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o naszej polityce prywatności.
Pokaż listę

​JAK WYBRAĆ NIERUCHOMOŚĆ W WARSZAWIE?

Jak w każdym dużym europejskim mieście, a zwłaszcza w stolicy, istnieje dogodna komunikacja zbiorowa, Warszawa nie jest tu wyjątkiem.

W Warszawie transport publiczny to kolej elektryczna metro, autobusy i tramwaje. Wszystko jeździ zgodnie z rozkładem, ale nie można uniknąć korków w godzinach szczytu. Najbardziej niezawodnym środkiem komunikacji jest metro, które jeżdzi co kilka minut, bez korków i opóźnień. Metro jest wygodne dla wszystkich kategorii obywateli bez względu na ich status: studentów, biznesmenów, nauczycieli lub zwykłych pracowników, którzy nie chcą się spóźnić. Warszawskie metro jest najmłodszym w Europie. Pierwsze stacje zostały otwarte dopiero w 1995 roku i są w pełni przystosowane dla osób niepełnosprawnych i wyposażone pod kątem ich potrzeb i wygody! Każda stacja ma ogólnodostępną toaletę.

Wybierając mieszkanie w Warszawie, warto zwrócić uwagę na przyszły projekt budowy metra i jego stacji, który zostanie otwarty za 1-2 lata. Do tej pory koszt nieruchomości w rejonie przyszłej stacji metra - jest umiarkowany, a w niektórych obszarach poniżej średniej dla stolicy, ale wraz z otwarciem stacji metra - możemy spodziewać się wzrostu cen na tego typu mieszkań może nawet o kilkanaście procent.

Na mieszkania przy metrze jest zwykle duże zapotrzebowanie wśród mieszkańców, którzy kupują mieszkania dla siebie od deweloperów lub pośredników oraz wśród tych, którzy szukają mieszkań na wynajem. Bliskość metra pozwala na szybszy wynajem po cenie nieco powyżej średniej.

Wybierając lokalizację powinniśmy zapoznać się z planem budowy linii metra i najlepiej wybrać tę okolicę, która położona jest w odległości krókiego spaceru od najbliższej stacji. Plan metra dostępny jest tutaj : http://www.metro.waw.pl/metro-w-warszawie

Warto również szczegółowo zapoznać się z rankingiem dzielnic.

Możesz to zrobić sam: wybierz obszar, porównaj ceny, poznaj prawne aspekty zakupu nieruchomości przez obcokrajowców w Polsce, zapoznaj się z dokumentami dotyczącymi kupowanego mieszkania itp. lub zwróć się do profesjonalistów, dla których wszystkie wymienione powyżej czynności są ich ulubioną pracą, unikając przy tym ewentualnych błędów, które mogą powstać w wyniku podjęcia złej decyzji samodzielnie.

Zwróć się do mnie - chętnie pomogę w zakupie mieszkania i skonsultuję się z przyjemnością.

Międzynarodowa Agencja Nieruchomości,

RE/MAX BEST (Polska, Warszawa)
http://remax-best.pl

Alex Peterzhak

Tel-Viber: +48696875757

https://www.facebook.com/alex.peterzhak.remax.best...

Oryginał powyższego tekstu po rosyjsku znajduje się na moim blogu http://alexpeterzhak.blogspot.com/2018/03/httpalex...

Pokaż listę
Facebook Google+ LinkedIn